Hakkımızda

İbrahim KÖSELİÖREN

1973 yılında Kars’ta doğdu. Doksanlı yıllarda İstanbul’a yerleşti. 2000 yılında İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Avrupa Topluluğu bölümünden mezun oldu. Yurtiçi ve yurtdışında birçok firmada İnsan Kaynakları ve İdari İşler alanında yöneticilik yaptı. Bu dönemde farklı ülke ve coğrafyaları tanıma fırsatı elde etti.

2011 yılında seyahat etmeyi seven birisi olarak Düş Patikası ile yolları kesişti.2014 yılından beri profesyonel olarak Düş Patikası çatısı altında seyahat planları ve gezi tasarımları yapıyor. Kültürler arası etkileşimin insan üzerindeki etkisine çok inanıyor. Uzun yolculukları seviyor. Coğrafyanın kader olduğuna inanıyor.

Barış ATAÇ

1979 Yılında Ankara’da doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü bitirdikten sonra Yüksek lisansını iş hukuku alanında Kadir Has Üniversitesinde yaptı.

Lise yıllarında başladığı seyahat kültürü; Üniversite yıllarında kendisini daha çok hissettirmeye başladı ve bir tutku haline dönüştü. İş yaşamı boyunca peşini bırakmayan seyahat etme tutkusu en sonunda Düş Patikası nı kurmasına yol açtı.

2011 Yılında kurulan Düş Patikasında sıra dışı gezi planları yapıyor.

 

  • Bonus Kart
  • Maximum Kart
  • World Kart